Draga djeco, pozivamo vas na likovnu radionicu „Volim Orahovicu” gdje ćemo kroz boje, kistove i maštu pokazati što nam je najljepše u našem gradu.

Čeka nas kreativno druženje i stvaranje malih umjetničkih djela inspiriranih Orahovicom i svime što volimo u njoj.
Vidimo se na radionici!
