Arhiva kategorije: Obavijesti

Smjernice darivanja knjiga

Poštovani korisnici,

zbog sve većeg broja upita i dobrih namjera naših korisnika da nam doniraju knjige, sastavili smo Smjernice za postupanje s darovanjem knjižnične građe Gradskoj knjižnici i čitaonici Vinkovci (veza na dokument za čitanje i preuzimanje). Dokument sadrži upute i objašnjenja kao rezultat iskustva djelatnika prilikom prethodnih darivanja, a radi reguliranja istog. Za sve daljnje upite možete nam se slobodno obratiti preko naših službenih kanala (objavljenih u Smjernicama).

Ukoliko želite darivati knjige to možete po pravilima u Smjernicama uz obavezno predočenje Obrasca za darivanje građe Knjižnici (veza na dokument za čitanje i preuzimanje).

Dokumenti će biti stalno dostupni i poslije isteka ove obavijesti u izborniku (O KNJIŽNICI>) Službeni dokumenti (direktna veza).

Zbog velikog broja zainteresiranih, predstavljanje knjige
Huzur, Martine Mlinarević, održat će se u Gradskoj vijećnici u Ulici bana Jelačića 1.